'Fantashkenca' në BMW Seria 7 - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

‘Fantashkenca’ në BMW Seria 7

NULL NULL
16/06/2015
Kompania BMW ka sjellë serinë e re BMW 7, që duket se do të jetë lider në komfort, cilësi dhe inovacione.

BMW ka prezantuar serinë e re BMW 7, në përpjekje për të fituar betejën me rivalët luksozë.

Makina ka kinema në sedilje, masazh dhe shumçka tjetër. Disa veçori janë kaq të përparuara sa duket si e dalë nga fimat fantastiko-shkencor.

Ajo pritet të dalë në shitje në vjeshtë, ndërsa çmimi fillestar pritet të jetë 81 mijë euro.