22:02, 12 Korrik 2018

David Beckham mori pjesë në një aheng në Miami për ta shikuar gjysmëfinalen mes Anglisë dhe Kroacisë në Kupën e Botës.

Gjatë udhëtimit të tij në vendin e ngjarjes, një fanse e re e tij ia tregoi gjoksin, teksa vetura e saj po kalonte afër tij.

Vajza tërheqëse ishte qartazi fanse e madhe e 43 vjeçarit, dhe dukej se nuk e besonte se po e shihte atë afër vetes.