Familjarët kërkojnë ndihmë për vendndodhjen e Nezir Osmanit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Familjarët kërkojnë ndihmë për vendndodhjen e Nezir Osmanit

NULL NULL
04.05.2023 21:21
Nezir Osmani

Nezir Osmani nga Kodra e Trimave është shpallur i humbur nga familjarët e tij, pasi i njëjti nuk është parë që nga dje.

Sipas familjarëve, Nezir Osmani, 60-vjeç herën e fundit është parë dje tek zjarrfikësit në Kodër të Trimave.

“Ju lutem, nëse keni ndonjë informatë na kontaktoni në numrin 044-219-050”, thuhet në njoftimin e familjarëve.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS