Familjarët kërkojnë ndihmë për lokalizimin e 76-vjeçarit nga Lipjani (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Familjarët kërkojnë ndihmë për lokalizimin e 76-vjeçarit nga Lipjani (VIDEO)

NULL NULL
18.04.2023 22:18
i moshuari i humbur, gafur gashi

76-vjeçari nga Lipjani, Gafur Gashi, ka humbur kontaktet me familjen e tij që nga mëngjesi i së dielës, kur është larguar nga shtëpia.

Familjarët njoftojnë se rasti është lajmëruar në polici dhe kërkojnë ndihmën e qytetarëve për ta lokalizuar atë.

I moshuari ka të veshur rroba të njëjta si në foto dhe vendet që dyshohet se është parë janë në dy lokacione. Sipas dëshmitarëve, Gafur Gashi është parë te liqeni i Badocit dhe te rrethi i Prishtinës.

Për çdo informatë, qytetarët luten që të lajmërojnë në numrat e telefonit 192 ose 048-950-099.