Familjarët e Thaçit dhe Veselit i prijnë Marshit për Drejtësi (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Familjarët e Thaçit dhe Veselit i prijnë Marshit për Drejtësi (FOTO)

NULL NULL
02.04.2023 14:36
Hashim Thaçi

Familjet e dy prej ish-krerëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hashim Thaçit e Kadri Veselit, janë parë t’i prijnë Marshit të sotëm për Drejtësi.

Bashkëshortja e ish-presidentit Thaçi, Lumnija bashkë me djalin e tyre Endritin, janë parë pranë bashkëshortes së ish-kryeparlamentarit Veseli, Violetës, dhe vajzës së tyre Ritës, duke marshuar drejt shesheve në kryeqyetet, përcjell klankosova.tv.

Krah tyre shihet edhe kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi i shoqëruar edhe nga bashkëshortja e tij, Meliza.

Hashim Thaçi