Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Familjarët e aktores e ndalën televizorin kur panë skenat e saj të seksit (VIDEO)

NULL NULL
06.06.2023 11:59

Aktorja Sydney Sweeny ka treguar që babai dhe gjyshi i saj e kishin ndalë televizorin pasi që ishin zënë në befasi nga skenat seksuale që ajo i kishte realizuar në serinë “Euphoria”.

“Nëna ime më vizitoi në sheshxhirim gjatë asaj kohe andaj e dinte rrëfimin dhe flisja me të shumë për këtë gjë – por babai jo. Nuk e pata përgatitur fare babanë”, ka thënë ajo për Sunday Today with Willie Geist.

“Babai dhe gjyshi im e ndalën dhe u larguan”, ka shtuar ajo.

Ndërkaq për gjyshen e saj tha se është fanse e madh e punës së saj.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.