Familja Mbretërore Shqiptare prezanton Princeshën e re Geraldinë (FOTO)

Familja Mbretërore Shqiptare prezanton Princeshën e re Geraldinë (FOTO)

NULL NULL
1 muaj më parë

Princ Leka dhe Princesha Elia Zaharia-Zogu u bënë prindër për herë të parë.

Çifti mbretëror, disa ditë më parë, mirëpritën në jetë një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin e Mbretëreshës Geraldinë, njofton Klan Kosova.

Familja Mbretërore Shqiptare ka realizuar setin e parë fotografik, disa imazhe të të cilit Princesha Elia i ka publikuar në rrjete sociale.

Princesha Elia e ka përshkruar ndjesinë e të bërit nënë si “një mrekulli nga Perëndia që ajo dhe Leka tashmë po e shijojnë”.