11:14, 23 Korrik 2019

Policia Kufitare ka arrestuar një femër gjatë ditës së djeshme në Han të Elezit, shtetasja e Maqedonisë Veriore dyshohet se ka falsifikuar dokumentin e sigurimit kufitar.

Me vendim të prokurorit dokumenti është konfiskuar për ekzaminim, njofton Klan Kosova.

Ndërsa e dyshuara është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Konkurs Pune

Lexo më shumë