Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Falsifikatori i futi në xhep 623 mijë euro

NULL NULL
06.05.2015 12:11
Policia e Kosovës e ka prangosur një person në Prishtinë nën dyshimet se përmes falsifikimit ka përfituar mbi 600 mijë euro.

Është arrestuar një person në Prishtinë, nën dyshimet se i njëjti  ka falsifikuar dokumente të ndryshme, me qëllim të përfitimit të 623 mijë eurove.

Policia njofton se me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

 

 

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.