Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Falcao, gabimi i Mourinhos

NULL NULL
17.06.2015 23:24
Chelsea raportohet se është shumë e interesuar që të transferojë lojtarin Radamel Falcao.

Kolumbiani nuk arriti që të tregojë cilësi të larta në Preimer League, kur luajti si huazim nga Monaco në Manchester United.

Por, pavarësisht kësaj Mourinho nuk ka ndërruar bindjen për lojtarin.

Analsitët e futbollit e kanë cilësuar si blerje të gabuar pasi që sipas tyre është më mirë që t’i ipet mundësia të tregojë veten Cuadrados.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.