Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Evolution the Beauty Company” iu bënë tretman të fytyrës banorëve të BBVK-së (VIDEO)

NULL NULL
09.12.2023 14:36
evolution
evolution

Sot për tretmanet e fytyrës dhe trupit të banorëve të Big Brother VIP Kosova është përkujdesur “Evolution the Beauty Company”.

“Ekipi profesional është gati të i’u ofrojë tretmanet më të përkryera të fytyrës, poasht edhe të trupit. Bukuria e vërtetë vjen nga brenda, për të jashtmen kujdeset “Evolution the Beauty”, thuhet në zarfin të cilin për banorët e lexoi Alba.

Banorët iu gëzuan shumë këtij lajmi dhe menjëherë në “Gaming room” për të përjetuar këtë eksperiencë të bukur.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.