Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Evertoni në epërsi përballë Arsenalit (VIDEO)

NULL NULL
04.02.2023 14:54

Evertoni ka kaluar në epërsi ndaj Arsenalit në minutën e 60-të të takimit me anë të Tarkowskit.

Ndonëse dominimin e plot në fushë e ka Arsenali, Evertoni pas një goditje nga këndi arriti që ta tund rrjetën e Topçinjve, njofton Klankosova.tv.

Me këtë rezultat, Evertoni gjendet në pozitën e 17-të me 18 pikë ndërsa Arsenali në pozitën e parë me 50 pikë, pesë më shumë se City që është në vendin e dytë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.