Ndryshimi marramendës i Jennifer Aniston - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ndryshimi marramendës i Jennifer Aniston

NULL NULL
23/05/2015

Para se të bëhej e famshme si ‘Rachel’, Jennifer Aniston kishte pamje shumë më ndryshe.

Kjo u bë e dukshme kur aktorja 46 vjeçare e postoi një fotografi në internet.

Flokët e gjatë, të zinj dhe fustani me lule ishin gjërat që binin në sy më shumë, ndërsa nuk bëhet e ditur se kush është shoqja e saj bjonde.

jennifer aniston

 

jen3

 

jen4

jen2  jen6