Eva Mendes tregon pse u tërhoq nga rrjetet sociale

Eva Mendes tregon pse u tërhoq nga rrjetet sociale

NULL NULL
1 month më parë

Eva Mendes ka folur për vendimin e saj për t’u tërhequr pak nga rrjetet sociale.

Aktorja 46 vjeçare hyri në Instagram për të ndarë disa këshilla për prindërit ndërsa ndau gjithashtu një ndërveprim të fundit me një nga vajzat e saj.

“Lërini fëmijët tuaj t’ju thërrasin. Nuk është mosrespekt. Është e shëndetshme”, lexoi postimi, fillimisht nga Tëitter i Latinx Parenting.

“Fëmijët mund të rreshtohen aq ashpër me vlerën e tyre saqë nuk do të marrin asgjë më pak se respektin që meritojnë”, thuhet më tej në postim.

“Faleminderit @latinxparenting për këtë kujtesë të rëndësishme. Unë nuk kam postuar kohët e fundit sepse fëmija im më tha se po rrija shumë në telefon”, shkroi Eva.

“Kështu që kemi biseduar mirë, unë kërkova falje dhe i premtova asaj që do të kisha kujdes”, vazhdoi ajo, transmeton Klan Kosova.