Eugent Bushpepa publikon këngën e re (VIDEO)

Eugent Bushpepa publikon këngën e re (VIDEO)

8 muaj më parë

Këngëtari i njohur, Eugent Bushpepa, sapo ka publikuar këngën e tij më të re e cila është në gjuhën  angleze.

Kënga e cila është publikuar është “Stay with me tonight”, transmeton Klan Kosova.

Teksi dhe muzika e këngës është realizuar nga vet këngëtari, ndërsa videoklipi nga Renuar Locaj.