Etrit Berisha titullar në Kupën e Italisë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Etrit Berisha titullar në Kupën e Italisë

NULL NULL
16/12/2015

Etrit Berisha do të luajë edhe në ndeshjen e nesërme të Kupës së Italisë. Këtë e ka konfirmuar edhe trajneri Stefano Pioli. Trajneri i Lacios vendosi ta aktivizojë shqiptarin edhe pse do të jetë në kampionat këtë fundjavë ndaj Interit pas dëmtimit të Federiko Marchetit.

Poli nuk ka ndërmend të rrezikojë ndaj Udinezes duke përfshirë në formacion të riun Guido Guerrieri.

“Nesër do të luajë Berisha në portë” – tha Pioli në konferencën para takimit të Kupës së Italisë. Etrit Berisha cilësohet si portieri i dytë te Lacio dhe aktivizohet vetëm në ndeshjet e kupave, shkruan albeu.com