Kumanova bashkon estradën - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Kumanova bashkon estradën

NULL NULL
22/05/2015

Thirrjes së këngëtares Big Mama për mbajtjen e koncertit humanitar për Kumanovën, deri më tani i janë përgjigur Adelina Tahiri, Mahmut Ferati, Dafi, Genta Ismajli, Aurela Gaçe, Fjolla Morina, Mihrije Braha, Naim Abazi, Shpat Kasapi dhe Labinot Gashi.

Big Mama përmes Instagramit ka postuar video të tyre, ku shihen duke i bërë thirrje fansave për pjesëmarrje në koncert me moton “Ta ndihmojmë Kumanovën” me datë 25 Maj në Universitetin e Evropës Juglindore në Tetovë.