Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Është si qeni i Morena Tarakut”, përplasen Ylli dhe Shqipja (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 18:50

Debati mes Shqipes dhe Bucit ka vazhduar goxha gjatë.

Ai në një moment i tha Shqipes se flet shumë dhe i bëri një krahasim të quditshëm.

“Kjo leh si ai qeni i Morena Tarakut”, ka thënë Buci./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.