Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Është një grua që ka hjekur shumë”, Santiana flet për nënën e saj (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 00:17
santiana

Santiana sonte i ka rrënqethur të gjithë me rrëfimin për jetën e saj.

Pas rrëfimit ajo ka folur edhe për nënën dhe vështirësitë e saj në jetë, përcjell Klankosova.tv.

“Është një grua që ka hjekur shumë”, është shprehur Santiana.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.