Ermir Lenjani: Jemi gati të japim gjithçka nga vetja - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ermir Lenjani: Jemi gati të japim gjithçka nga vetja

NULL NULL
05/10/2015

Ndeshja Shqipëri-Serbi është duke afruar, kurse mesfushori i Kombëtares së Shqipërisë, Ermir Lenjani përmes një postimi në profilin e tij në Facebook ka thënë se ai dhe shokët tjerë të skuadrës janë të gatshëm të japin çdo gjë nga vetja e tyre, për të fituar këtë takim.

Lenjani ka thënë se janë të gatshëm që ta shkruajnë historinë, transmeton Klan Kosova.

Ky është postimi i plotë i Lenjanit në Facebook:

“Edhe 3 dit ndeshja historike. Jemi të gatshëm të japim gjithçka nga vetvetja dhe të shkruajmë historinë së bashku me ju”.