22:00, 12 Qershor 2019

Këngëtari kosovar, Ermal Fejzullahu dhe këngëtarja Kida, kanë publikuar sot duetin e dytë të tyre.

Kënga e publikuar nga dyshja quhet “Tela”, njofton Klan Kosova.

Brenda pak orëve të publikimit kjo këngë mori mijëra klikime në kanalin e Youtubes.

Këtu më poshtë keni videon e këngës:

Konkurs Pune

Lexo më shumë