Erëzat, burimi i pashterrshëm i vitaminave - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Erëzat, burimi i pashterrshëm i vitaminave

NULL NULL
01/10/2015

Erëzat janë një burim i pashterrshëm i bartjes së shëndetit në trupin e njeriut.

Kjo ngase erëzat janë përçues i mirë i zinkut dhe biotit të cilët ndihmojnë në shëndetin e mirë të flokëve, përcjellë KlanKosova.

Erëzat janë gjithashtu burim i madh i proteinave të cilat ndihmojnë në forcimin e fillit të flokëve aktuale.

Kështu plotësoni dietën tuaj edhe me erëza përveq që do të rregulloni trupin ato do të u rregullojnë edhe flokët tuaj.

Kombinoni ato në sallata dhe supa për një shtesë të shëndetshme në dietën tuaj, përcjellë Klan Kosova.