Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Erdogani shqetësohet për Ramën: A nuk ka të ftohtë ky? (VIDEO)

NULL NULL
21.02.2024 14:20
Rama dhe Erdogan
Rama dhe Erdogan

Kryeministri i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, është “shqetësuar” për homologun e tij shqiptar, Edi Ramën.

Në një video të publikuar nga kreu i qeverisë shqiptare në llogarinë e tij në Instagram, Erdogan pyet këshilltarin e tij shqiptar, Sabri Demirin, “a nuk të ftohtë ky? (për Edi Ramën)”.

“Sabriu s’ka pallto, edhe ai është shqiptar si unë”, tha Rama, njofton Klankosova.tv.

Më pas, Erdogan hoqi shallin e tij.

Ndiqni videon.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.