Era tashmë e ndërkombëtarizuar - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Era tashmë e ndërkombëtarizuar

NULL NULL
08.05.2015 15:48

Këngëtarja Era Istrefi në llogarinë e saj në ‘SnapChat’ ka publikuar një fotografi ku shihet mjaft e lumtur.

I gjithë ky gëzim lidhet me faktin se këngëtarja ka marrë vizën dhe tashmë mund të lëvizë lirshëm në Europë.

Kjo vizë do t’ia lehtësojë punën nëse vendos të mbajë koncerte në diasporë.

Kur jemi tek muzika, këtë të shtunë në emisionin Prive, në Klan Kosova, Era do ta prezantojë klipin e ri.

Prive.al