Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Era Istrefi bombardon me klikime

NULL NULL
12.05.2015 17:14

Që nga e shtuna kur spoti ishte premierë në emisionin Prive e deri më sot ka regjistruar shifrën e afër gjysmë milionë shikimesh në YouTube.

‘Njo si ti’ po pëlqehet nga të gjithë e ky projekt është vetëm fillimi për 2015 sepse këngëtarja ka rezervuar shumë surpriza.

Një ndër ato është bashkëpunimi me reperin Ledri Vula. Ky do të jetë bashkëpunimi i parë i Erës teksa Ledri rikthehet në duet pas disa vitesh.

Reperi ka treguar edhe mbështetjen e tij për këngëtaren Istrefi duke shpërndarë këngën e re në faqen e tij në facebook./Prive.al

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.