Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Entuziazmohet Stresi, e dëgjon për herë të parë këngën e tij të re (VIDEO)

NULL NULL
11.03.2023 20:01

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Stresi ka reaguar i emocionuar edhe entuziazmuar pasi ka dëgjuar për herë të parë këngën e tij të re.

Kënga që i thërret Kosovës e Shqipërisë, u shkrua, incizua e përfundua përgjatë aventurës televizive të Stresit në BBVK.

Kënga nuk është publikuar akoma në platformën YouTube.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.