Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Enrique Iglesias dhe qeni i tij

NULL NULL
09.08.2015 22:10

Këngëtari me famë botërore, Enrique Eglesias siç duket nuk ka mundësi të ndajë edhe shumë kohë me qenin e tij.

Megjithëatë, në një video të postuar në rrjetin e tij social Instagram, shihet duke u përqafuar me qenin e tij, ndërkaq aty nuk kishte lënë pa bërë edhe një shkrim dedikuar atij.

Aty thuhej: ” Perfect lazy #sunday w my #dog Jack..”

Siç duket Enriques i duket e diela shumë përtace, përcjellë Klan Kosova.

Videon e plotë mund ta gjeni KËTU

Enrique

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.