23:00, 20 Tetor 2019

Atleti me prejardhje nga Prizreni, Enis Mucaj, ka bërë një paraqitje spektakulare mbrëmë në Zrenjanin të Serbisë.

Ai arriti që ta fitojë bindshëm dyluftimin ndaj serbit Veljko Vuloviq në sallën “Kristalna Dvorana”, njofton Klan Kosova.

Kujtojmë se atleti i shqiptar i Arteve Marciale të Përziera nga mosha tetë vjeçare jeton dhe vepron në Kroaci dhe kjo ka qenë gara e tij e parë profesionale.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë