21:11, 14 Mars 2019

Këngëtarja nga Shqipëria, Eni Koçi, është shprehur e lumtur që kënga e saj e fundit “Afër teje”, të cilën e ka realizuar në bashkëpunim me Olsi Bylykun, ka grumbulluar një milion klikime në Youtube.

1.000.000 views dhe 1M falënderime për ju ❤️“, ka shkruar ajo në llogarinë e saj në Instagram.

Kujtojmë se Eni së fundmi është fejuar me reperin kosovar, Genc Prelvukaj, i cili është edhe producent i këtij projekti muzikor.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë