14:20, 19 Qershor 2020

Aktori i humorit me origjinë shqiptare, Jim Belushi, ka hapur një bar-kafe në ambientet e  fermës së tij në Oregon të Shteteve të Bashkuara.

“Engjëll Cafe”, është emri i kafeterisë, një emër tipik shqiptar.

Ai ka postuar një foto së bashku me mikun e tij para bar-kafesë dhe nuk kanë munguar komentet entuziaste të fansave të tij shqiptarë.

Belushi ka vite që qëndron larg aktrimit duke u kujdesur për fermën e tij. Ai ka gjetur paqen dhe ekuilibrin mes natyrës dhe kafshëve.

View this post on Instagram

A new “café” on @belushisfarm 🤗

A post shared by Jim Belushi (@jim_belushi) on

Konkurs Pune

Lexo më shumë