Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Endri Bushati: Protestën tani nuk e ndal dot as Lulzim Basha

NULL NULL
26.02.2017 21:48

Në ditën e nëntë të protestës së opozitës, Endri Bushati, anëtare e kryesisë pranë Partisë Demokratike ka deklaruar se këtë protestë nuk e ndal dot as Lulzim Basha.

Tashmë këtë protestë nuk e ndal dot as Lulzim Basha vetë, vetë kryetari i opozitës që e thirri. Kësaj proteste i janë bashkuar edhe personalitete të shoqërisë. Kjo protestë vazhdon me qëndresë duke bashkuar edhe persona të tjerë përveç jetës politike. Këtë protestë nuk e ndal dot as Lulzim Basha”, ka thënë ajo në Ora News.

Duke folur për akuzat e mazhorancës se opozita po zhvillon protesta për të bllokuar Vettingun, Bushati e cilësoi si përrallë të Edi Ramës.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.