Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ëndërroj seks me lojtarët e Barcës

NULL NULL
02.04.2015 07:15
Nuk është gruaja apo e dashura e ndonjë futbollisti, por kjo prezantuese çmendet pas futbollistëve, sidomos pas atyre të Barcelonës.

Gwen Garcia, është një prezantuese televizive mjaft sexy që punon në Miami. Ajo është me origjinë nga Nikaragua. E famshme për fotot e saj mjaft sensuale dhe provokuese.

Nuk është gruaja apo e dashura e ndonjë futbollisti, por është e çmendur pas tyre dhe  veçanërisht pas futbollistëve të Barcelonës.

 

Në një intervistë të dhënë para pak ditësh dhe që ka bërë xhiron e botës ajo është shprehur se është e gatshme të bëjë seks me ta.

“Ëndërroj sikur bëj seks me futbollistët e Barcelonës”, tha ajo.

“E pranoj se fantazitë e mia seksuale janë me lojtarë të futbollit. Por, jo çdo lojtar. Unë dua seks me futbollistët e Barcelonës në fushë menjëherë pas ndonjë ndeshjeje” – tha Gwen në intervistën e saj. Ajo nuk ka përmendur emra, por tha se admiron Lionel Messi, Luis Suarez dhe Neymar jr. /

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.