Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

S’dihet pse vdiq i burgosuri

NULL NULL
05.05.2015 15:53

Ministria e Drejtësisë, përkatësisht Shërbimi Korrektues i Kosovës, ka njoftuar  se trupi i pajetë i të burgosurit nga Gjilani, M. B i cili ka ndërruar jetë në burgun e Dubravës është dërguar për autopsi në Departamentin e Mjekësisë Ligjore ku edhe është kryer autopsia.

SHKK bën me dije se për të kuptuar shkakun e vdekjes së të burgosurit M.B, janë në pritje të raportit të analizave toksikologjike dhe histopatologjike.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.