11:13, 12 Korrik 2019

Pas këngës “Hajde” të cilën e solli në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin, Enca duket se është bërë gati për diçka të re.

Në llogarinë e saj në Instagram ku numëron 2.1 milionë ndjekës, ajo ka postuar një fotografi të saj dhe tek përshkrimi ka lënë: “JEALOUS” së shpejti.

Me këtë ajo ka lënë të nënkuptohet se së shpejti do t’I gëzojë fansat e saj duke sjellë projekt të ri muzikor.

View this post on Instagram

“JEALOUS” Soon 🐆❤️

A post shared by ENCA (@enca) on

  • Fjalë kryesore:

Konkurs Pune

Lexo më shumë