Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Enca “bëhet e gjallë” në rrjete sociale (FOTO)

NULL NULL
18.09.2023 16:18
enca

Ditë më parë këngëtarja e njohur Enca Haxhiaj, u raportua se është arrestuar nga policia e Tiranës.

Megjithatë, siç raportohet, dy ditë më pas Enca u lirua dhe u caktua ndaj saj masa e sigurisë “detyrim paraqitje”.

Edhe pse u lirua, këngëtarja përgjatë kësaj kohe qëndroi në heshtje deri ditën e sotme ku ‘u bë e gjallë’ në Instagram.

enca

Ajo postoi një emoji zemër në InstaStory, që me siguri ia ka drejtuar të gjithë atyre që e mbështeten gjatë këtyre ditëve./prive

enca
enca

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.