Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Emocionuese: Momenti kur vëllai befason motrën në dasmën e saj (VIDEO)

NULL NULL
19.03.2018 14:02

Dita e dasmës suaj duhet të jetë e përkryer.

Pra, natyrisht se të gjithë duan që familja të jetë e pranishme në këtë ditë të rëndësishme, transmeton Klan Kosova.

Por, kjo për dike mund të jetë e ndërlikuar sidomos kur vëllai është marinc.

Videoja e mëposhtme tregon një ngjarje të tillë, dhe është shumë prekëse.

Vëllai befason motrën në martesën e saj pa qenë në dijeni ajo…

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.