Emocionohet Andi, e merr lajmin për operimin e nënës (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Emocionohet Andi, e merr lajmin për operimin e nënës (VIDEO)

NULL NULL
06.03.2023 23:33

Sot nëna e banorit të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Andit, iu është nënshtruar një operimi.

Ky operim ka rezultuar me sukses dhe ajo është në gjendje të mirë shëndetësore, ky lajm e emocionoi Andin.

Po ashtu, ajo e ka përshëndetur Andin dhe me një fotografi pas operimit.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.