Emocione të forta e kaplojnë Artanin, befasohet me një video mesazh nga miqtë e tij të ngushtë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Emocione të forta e kaplojnë Artanin, befasohet me një video mesazh nga miqtë e tij të ngushtë (VIDEO)

NULL NULL
10.03.2023 21:55

Surprizat në natën gjysmëfinale të formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, duket të jenë të shumta në numër, derisa veçse ka filluar shpalosja e tyre.

E një e veçantë ishte rezervuar enkas për Artanin, derisa në ekranin e shtëpisë i është shfaqur një video mesazh nga miqtë e tij më të ngushtë jashtë shtëpisë.

Edhe Artani, ashtu sikur Gresa, nuk i ka rezistuar dot lotëve dhe emocioneve të shumta.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.