Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Emisioni i gatimit “Azem dhe Alba” e ftuar sonte ishte Vesa (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 01:39

E ftuar në emisionin e gatimit “Azemi dhe Alba” sonte në Big Brother VIP Kosova 2 ishte Vesa.

Ajo është përballur me disa pyetje nga Azemi dhe Alba, e njëra ndër to ishte se kush është banori më i preferuar i saj dhe kush është banori që nuk e ka në qejf.

Për t’i parë përgjigjet e Vesës për pyetjet e Azemit dhe Albës, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.