Emision Special i Klan O Busit prej festivalit Sunny Hill - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Emision Special i Klan O Busit prej festivalit Sunny Hill

NULL NULL
04/08/2022

Sonte Klan O Busi do të vijë më ndryshe se herave të tjera.

Durimi, Nita dhe Kushtrimi, do të jenë sjellin atmosferën e festivalit “Sunny Hill”.

Drejtpërdrejtë nga Parku i Gërmisë, do të ketë lojë, bashkëbisedim me pjesëmarrësit aty e edhe muzikë.

Freskinë verore ua sjell Klan Kosova me Klan O Busin, me fillim nga ora 20:45.

Ndiqeni.