Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ermir Lenjani në Klan Kosova: Kur luaj për Shqipërinë ndjehem si luan

NULL NULL
02.06.2015 20:48

Ermir Lenjani me golin qe shënoi në ndeshjen kundër Danimarkës, ngriti në këmbë shumë shqiptarë.

Në intervistën ekskluzive për emisionin “Minuta e Fundit”, në Klan Kosova, thotë se ndjehet si luan sa herë vesh fanellën e Kombëtares Shqiptare.

Sa i përket ndeshjes me Serbinë, Lenjani pret një vendim pozitiv nga Gjykata e Arbitrazhit Sportiv.

Ai tregon pse nuk pati fat në ekipin francez Rennes.

Kronikë e gazetarit Emanuell Syla.

 

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.