Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Eminemi, mysafir special në koncertin e 50 Centit

NULL NULL
18.09.2023 19:39

Eminemi ka bërë një paraqitje surprizë te koncerti i mikut të tij të ngushtë 50 Cent në Detroit të Michiganit.

Dyshja përformuan së bashku këngët, Patiently Waiting” dhe “Crack a Bottle”.

“Detroit, bëni zhurmë për njërin prej shokëve më të ngushtë që i kam, 50 Centin”, u është drejtuar Eminemi fansave.

“Dhe po ashtu bëni zhurmë për ditëlindjen e 50-të të Hip-Hopit…Detroit, ju dua të gjithëve!”

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.