14:00, 10 Korrik 2020

Reperi i njohur amerikan, Eminem ka bërë thirrje që të respektohen rekomandimet e OBSH-së për bartjen e maskave, transmeton Klan Kosova.

“Gjysma prej nesh ecin thjesht rrugëve dhe nuk duan të bartin maska”, ka thënë Eminem në tekstin e një kënge.

Kjo këngë ka ardhë bashkëpunim me reperin amerikan Kid Cudi.

Konkurs Pune

Lexo më shumë