9:33, 20 Qershor 2019

Modelja e njohur me prejardhje shqiptare, Emina Cunmulaj, tregon se sot ka katër vjet martesë me bashkëshortin e saj, Sam Nazarian.

Këtë e bëri të ditur modelja me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, njofton Klan Kosova.

“Dashuria ime, Urime ky përvjetor, katër vite deri tani dhe dy fëmijët të dashur”.

“Jeta është e bukur, psst, le të bëjmë edhe një tjetër fëmijë”, ka shkruar Cunmulaj në  Instagram.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë