Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Emery, i kënaqur me performancën

NULL NULL
12.08.2015 08:48
Trajneri i Sevillas ishte i lumtur me performancën e të përzgjedhurve të tij, megjithë humbjen.

Unai Emery ishte optimist për të ardhmen e skuadrës, ani pse Sevilla u mposht të martën mbrëma nga Barcelona në kuadër të Superkupës së UEFA-së.

Në një ndeshje për infarkt, të përzgjedhurit e Emeryt s’e mposhtën dot Barcelonën që triumfoi me rezultat 5-4.

Pas rikthimit nga 4-1, në 4-4, Emery mendon se skuadra ka forcë të mjaftueshme për të luftuar në La Liga sezonin e ardhshëm.

“Nuk e di nëse rezultati është i drejtë”.

“Por, me mundësitë dhe potencialin që treguam, unë jam shumë i kënaqur”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.