20:58, 22 Qershor 2019

Elvana Gjata ka nisur punën për këngën e re.

Këngëtarja shqiptare ka udhëtuar drejt Turqisë për të xhiruar videoklipin e ri, njofton Klan Kosova.

Elvana me vete ka marrë Sellmën dhe Kacin – ata që kujdesën tash e disa vite për pamjen e saj.

Videoja e mëposhtme ju tregon më shumë detaje.

Konkurs Pune

Lexo më shumë