Elvana Gjata jep një informacion të rëndësishëm për fansat e saj (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Elvana Gjata jep një informacion të rëndësishëm për fansat e saj (VIDEO)

NULL NULL
23.04.2023 15:54
Elvana Gjata

Elvana Gjata sapo lumturoi fansat me postimin e saj të fundit në Instagram.

Këngëtarja njoftoi se do të organizojë një koncert më 22 qershor.

Elvana Gjata

Ajo u shpreh e emocionuar duke thënë se ka kohë që pret për të ndarë këtë lajm me fansat e saj.

Më tej ajo tha se 22 qershori do të jetë një natë shumë e veçantë për të dhe shpreson që e tillë të jetë për të gjithë.

“22 Qershor në Air Albania Stadium, shumë muzikë në 2 dekada, për të kënduar bashkë deri në kupë të qiellit,” u shpreh ndër të tjerash Elvana Gjata./prive

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)