Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Elvana Gjata dhe Dhurata Dora edhe me një bashkëpunim tjetër (VIDEO)

NULL NULL
20.04.2023 21:42
Dhurata Dora Elvana Gjata
Dhurata Dora Elvana Gjata

Këngëtaret Elvana Gjata dhe Dhurata Dora e kanë publikuar sot edhe një këngë të re.

“Rrotullo” është bashkëpunimi më i ri i dyshes në fjalë.

Këngëtaret nuk bashkëpunojnë për herë të parë, ato i kanë edhe dy këngë të tjera, si “Luj” dhe “Gajde”.

Më poshtë e keni videoklipin e këngës “Rrotullo”:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.