Elvana Gjata bashkëpunim me Stine? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Elvana Gjata bashkëpunim me Stine? (VIDEO)

NULL NULL
24.04.2023 15:01
Elvana Gjata

Këngëtarja Elvana Gjata pak ditë më parë e ka publikuar një bashkëpunim me Dhurata Dorën.

Por si duket Elvana nuk ka për t’i ndalur bashkëpunimet me kaq për këtë vit, burime për Prive kanë bërë të ditur se këngëtarja pritet të ketë një bashkëpunim me Stinen.

Pos kësaj, një projekt muzikor mund të jetë edhe mes Gjatës, Noizyt dhe Yll Limanit, transmeton Klankosova.tv.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO