Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Elseid Hysajn e shikon Sampdoria

NULL NULL
10.05.2015 17:54
Mbrojtësi shqiptar i Empolit, Elseid Hysaj pas formës së mirë që po kalon po përcillet nga shumë ekipe në Itali.

Skuadra e Sampdorias është njëra nga to që po e ndjek më me kujdes situatën për t’a transferuar atë.

Hysaj në disa ndeshje ka qenë lojtari më i mirë për Empolin, skuadër kjo që siguroi mbijetësen në Serie A për sezonin e ardhshëm.

Kalimi i tij te Sampdoria është lehtë i mundshëm pasi edhe trajneri aktual i Empolit, Mauricio Sarri mund të levizë që të udhëheqë me Sampdorian sezonin e ri.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.